Led-Lenta – це інтернет-магазин, який пропонує широкий вибір світлодіодної продукції, світлодіодних стрічок та блоків живлення для освітлення. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє нам пропонувати високоякісні продукти за доступними цінами. У нас ви знайдете різні типи світлодіодних стрічок, відкриті та закриті блоки живлення, RGB контролери, а також безліч інших компонентів для світлодіодного освітлення. Наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі найбільш підходящих рішень для вашого проекту.

Шановні клієнти!

Якщо у Вас є питання чи уточнення щодо оформлення або коригування замовлення, часу доставки Вашого замовлення, наявності певного виду продукції, Ви завжди можете звернутися до нашого менеджера:

Ми знаходимося в Києві та відправки постовими службами здійснюються щодня.

Режим роботи:

  • Понеділок – п'ятниця – з 9:00 до 18:00
  • субота - неділя - з 10:00 до 15:00

Якщо у вас є зауваження про роботу сайту led-lenta.com.ua, менеджера або якість продуктів, ви можете в будь-який момент зв'язатися з керівництвом компанії "Лед стрічка". Ми завжди будемо раді відповісти на питання, що Вас цікавлять, і неодмінно врахуємо Ваші побажання в нашій подальшій роботі. Будемо вдячні за будь-яку інформацію, яка допоможе зробити наш сайт кращим. Пишіть нам на Viber або Telegram